Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg

ArozziEAN: 0850032247238
Pris fra 2.890 krtil 3.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.879 kr 6. maj

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2890 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft Gamingstol (brun)
-6%2.890 kr
Før 3.061 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arozzi Vernazza Supersoft Gamingstol (brun) billede

Produktinformation

Arozzi Vernazza Supersoft Gamingstol (brun) - Max vægt 145 kg, 4D justerbare armlener, materiale af blødt stof - Spiludstyr Gamingstole

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: VERNAZZA-SPSF-BWN
EAN: 0850032247238
Varenr.: 1221826
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Supersoft Stol
3.076 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg
3.087 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg billede

Produktinformation

Gamingstol med polstring i Supersoft mikrofiberstof, robust metalramme, 4D-armlæn, justerbar højde og et ryglæn, der kan lænes tilbage op til 165°. Arozzi Vernazza Supersoft er designet til maksimal støtte og komfort med en rummelig sædeflade, åndbart stof med fløjlsblød tekstur og to medfølgende memory foam-puder til lænd- og nakkestøtte. Låsbar gyngefunktion op til 12° med justerbar modstand 4° låsbare trin i ryglæn for præcis tilbagelæningskomfort Væskeafvisende stof for lettere rengøring og et vedvarende pænt udseende Forstærket hjulbase i aluminium med premium XL-hjul for smidig mobilitet Bygget til mange timers arbejde eller spil og leverer tilpasset ergonomi, stabil støtte og en behagelig stoffølelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: VERNAZZA-SPSF-BWN
EAN: 0850032247238
Varenr.: 3446430
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft Fabric - Brun
3.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.890 kr2.890 krKøb
2CompuMail DK3.076 kr3.076 krKøb
3Proshop DK3.087 kr3.087 krKøb
4WEBdanes3.399 kr3.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg i 97 dage. Laveste pris i perioden er 2.879 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 3.300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.163 kr.

Den nuværende pris på 2.890 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Arozzi Vernazza Kontor Stol - Brun - Supersoft - Op til 140 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.890 kr11 kr (0%)
6. maj 20262.879 kr11 kr (0%)
5. maj 20262.890 kr11 kr (0%)
2. maj 20262.879 kr171 kr (6%)
18. apr. 20263.050 kr11 kr (0%)
8. apr. 20263.061 kr95 kr (3%)
4. apr. 20263.156 kr11 kr (0%)
3. apr. 20263.167 kr9 kr (0%)
2. apr. 20263.158 kr76 kr (2%)
1. apr. 20263.234 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret