Gå til hovedindhold

Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid

Arne Jacobsen ClocksVægureEAN: 5709513436416
Pris fra 1.777,36 krtil 2.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 921,64 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.683 kr 10. maj

Sammenlign priser på Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1777.36 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen City Hall ur Hvid, Ø29 cm
-27%1.777,36 kr
Før 2.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen City Hall ur Hvid, Ø29 cm billede

Produktinformation

Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen City Hall ur Hvid, Ø29 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Vægure
EAN: 5709513436416
Varenr.: 10949-03
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arne Jacobsen - City Hall Vægur Ø29 cm sort/hvid
-33%1.803 kr
Før 2.699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arne Jacobsen - City Hall Vægur Ø29 cm sort/hvid billede

Produktinformation

Arne Jacobsen skabte væguret City Hall til Rødovre Rådhus i 1956. Urkassen, der holder den konkave glasfront, giver uret et svævende udtryk på væggen. Væguret fås i 3 størrelser; 16cm, 21cm og 29cm. Dette ur måler 29 cm. Materiale: Mineralglas, Urkasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Sort
EAN: 5709513436416
Varenr.: AJ43641
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Arne Jacobsen - City Hall Vægur - 29 Cm - Hvid
2.049,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid
2.133 kr
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
AJ Vægur City Hall Ø29 - Rosendahl
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.777,36 kr1.777,36 krKøb
2Rikki Tikki Shop1.803 kr1.803 krKøb
3Gucca.dk2.049,95 kr2.049,95 krKøb
4Teknikproffset DK2.133 kr2.192 krKøb
5Luxlight.dk2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid

PriceData har fulgt prisen på Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.345 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.803 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.675 kr.

Den nuværende pris på 1.777,36 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.777,36 kr11,45 kr (1%)
30. maj 20261.765,91 kr1,49 kr (0%)
29. maj 20261.767,4 kr
28. maj 20261.768,07 kr
27. maj 20261.767,76 kr4,22 kr (0%)
24. maj 20261.763,54 kr1,54 kr (0%)
23. maj 20261.762 kr8,8 kr (1%)
22. maj 20261.753,2 kr6,32 kr (0%)
21. maj 20261.746,88 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.742,88 kr9,43 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret