Gå til hovedindhold

ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g

ArcticBundkortEAN: 4895213701662
Pris fra 35,08 krtil 74 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 38,92 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 13. apr.

Sammenlign priser på ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35.08 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC MX-4 - Termisk paste
35,08 kr
Til butik
ARCTIC MX-4 - Termisk paste billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: ACTCP00008B
EAN: 4895213701662
Varenr.: 4955917
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølepasta ARCTIC MX-4 8 g - 1-pack (blå)
49 kr
Til butik
Kølepasta ARCTIC MX-4 8 g - 1-pack (blå) billede

Produktinformation

ARCTIC MX-4 - Termisk pasteGenereltForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 12.8 cm x 1.73 cm x 2.67 cm / 16.6 gProdukttype: Termisk pasteVægt: 8 gDiverseEgenskaber: Ikke-ledendeTermisk konduktivitet: 8.5 W/mKProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 8 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Computer køling
Vægt: 0.02g
EAN: 4895213701662
Varenr.: 1809001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC MX-4 Kølepasta 1-pack Blå 8 g
56 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g
-40%59 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC MX-4 Kølepasta 1-pack Blå 8 g
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølepasta ARCTIC MX-4 8 g - 1-pack (blå)
69 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arctic Mx-4 8g Thermal Compound Termisk Pasta
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35,08 kr74,08 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3CompuMail DK56 kr56 krKøb
4Teknikproffset DK59 kr108 krKøb
5Ultrashop59 kr59 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7Dustin DK74 kr160,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g i 150 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 35,08 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202635,08 kr
28. maj 202634,99 kr
27. maj 202635,08 kr
26. maj 202634,88 kr3,12 kr (8%)
23. maj 202638 kr3,12 kr (9%)
22. maj 202634,88 kr
21. maj 202634,79 kr
20. maj 202635,59 kr2,41 kr (6%)
19. maj 202638 kr2,52 kr (7%)
17. maj 202635,48 kr13,52 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret