Gå til hovedindhold

ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g

ArcticBundkortEAN: 4895213701723
Pris fra 65 krtil 199,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 134,95 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 14. maj

Sammenlign priser på ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC MX-4 Kølepasta 1-pack Blå 20 g
65 kr
Til butik
ARCTIC MX-4 Kølepasta 1-pack Blå 20 g billede

Produktinformation

ARCTIC MX-4 - Termisk paste

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACTCP00001B
EAN: 4895213701723
Varenr.: 993856082
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC MX-4 - Termisk paste
65,96 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølepasta ARCTIC MX-4 20 g - termisk paste, blå
79 kr
Til butik
Kølepasta ARCTIC MX-4 20 g - termisk paste, blå billede

Produktinformation

ARCTIC MX-4 - Termisk pasteGenereltForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 15.9 cm x 2.1 cm x 3.2 cm / 33 gProdukttype: Termisk pasteVægt: 20 gDiverseEgenskaber: Ikke-ledendeTermisk konduktivitet: 8.5 W/mKProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 8 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Computer køling
Vægt: 0.03g
EAN: 4895213701723
Varenr.: 1814599
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC MX-4 Kølepasta 1-pack Blå 20 g
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølepasta ARCTIC MX-4 20 g - termisk paste, blå
99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g
-44%101 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arctic Cooling MX-4 - 20g
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK65 kr65 krKøb
2CS MEGASTORE DK65,96 kr104,96 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Teknikproffset DK101 kr150 krKøb
7WEBdanes199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for ARCTIC MX-4 kylflänsföreningar Termisk pasta 8,5 W/m-K 20 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202665 kr2 kr (3%)
15. maj 202663 kr4 kr (7%)
14. maj 202659 kr4 kr (6%)
10. maj 202663 kr4 kr (7%)
9. maj 202659 kr4 kr (6%)
6. maj 202663 kr1 kr (2%)
5. maj 202662 kr3 kr (5%)
3. maj 202659 kr4 kr (6%)
25. apr. 202663 kr3 kr (5%)
24. apr. 202660 kr8 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret