Gå til hovedindhold

Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude

ArcticBundkortEAN: 4895213703949
Pris fra 38 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 14. maj

Sammenlign priser på Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic MX-6 Thermal Paste (4g) + 6pcs MX Cleaner
38 kr
Til butik
Arctic MX-6 Thermal Paste (4g) + 6pcs MX Cleaner billede

Produktinformation

Arctic MX-6 Thermal Paste (4g) + 6pcs MX Cleaner

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACTCP00084A
EAN: 4895213703949
Varenr.: 1000802669
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic MX-6 - thermal paste - 4 g - Kølepasta
38 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC MX-6 - Termisk paste - 4 g - grå
38,21 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølepasta ARCTIC MX-6 4 g + 6 stk. MX Cleaner
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude
51 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic MX-6 Thermal Paste (4g) + 6pcs MX Cleaner
59 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arctic Mx-6 4g Thermal Compound +6pcs Mx Cleaner Termisk Pasta
-0%61 kr
Før 61,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølepasta ARCTIC MX-6 4 g + 6 stk. MX Cleaner
-22%69 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK38 kr38 krKøb
2Proshop DK38 kr77 krKøb
3CS MEGASTORE DK38,21 kr77,21 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Teknikproffset DK51 kr100 krKøb
6Ultrashop59 kr59 krKøb
7Dustin DK61 kr147,25 krKøb
8Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude

PriceData har fulgt prisen på Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude i 181 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Arctic Cooling Arctic MX-6 varmepude, 4 g + 6 stk MX Cleaner rengøringsklude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202638 kr1 kr (3%)
20. maj 202637 kr1 kr (3%)
19. maj 202638 kr1 kr (3%)
16. maj 202637 kr1 kr (3%)
14. maj 202636 kr1 kr (3%)
12. maj 202637 kr1 kr (3%)
5. maj 202638 kr1 kr (3%)
30. apr. 202637 kr1 kr (3%)
27. apr. 202638 kr1 kr (3%)
26. apr. 202637 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret