Gå til hovedindhold

Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195949438714
Pris fra 602 krtil 769 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 540 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 11-inch iPad Pro (M4)
602 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 11-inch iPad Pro (M4) billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - denim - for 11-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MW993ZM/A
EAN: 0195949438714
Varenr.: 1002244021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad Pro 11" M5 | M4 - Denim
628 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå
749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 11-inch iPad Pro (M4)
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK602 kr602 krKøb
2Proshop DK628 kr667 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4Ultrashop769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 540 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026602 kr27 kr (4%)
30. apr. 2026629 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026623 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026622 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026623 kr43 kr (7%)
1. apr. 2026580 kr28 kr (5%)
31. mar. 2026608 kr44 kr (8%)
27. mar. 2026564 kr9 kr (2%)
25. mar. 2026573 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026574 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret