Gå til hovedindhold

Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort

AppleElektronikEAN: 0194253945543
Pris fra 69 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 1. mar.

Sammenlign priser på Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Apple iPhone 15 Plus FineWoven-etui med MagSafe, sort
69 kr
Til butik
Apple iPhone 15 Plus FineWoven-etui med MagSafe, sort billede

Produktinformation

FineWoven-etuiet med MagSafe designet af Apple til iPhone 15 Plus er den perfekte måde at beskytte din iPhone effektivt og stilfuldt på. Det slidstærke mikrotwill-materiale føles blødt og læderagtigt. FineWoven-materialet er også designet med tanke på jorden. Det er lavet af 68% genbrugsmateriale og reducerer CO2-udledningen betydeligt sammenlignet med læder. Etuiet klikkes nemt på plads og tilpasser sig perfekt til iPhonens form uden at øge dens dimensioner. Magneterne inde i etuiet passer perfekt til iPhone 15 Plus. Så det er altid nemt at sætte den på og tage den af, og den trådløse opladning er hurtig. Når det er tid til at oplade, kan du lade din iPhone blive i etuiet og sætte en MagSafe-oplader på den eller placere den på en Qi-oplader. Som alle etuier designet af Apple er dette etui blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen. Ud over at se godt ud beskytter det din iPhone mod ridser og stød. Dette etui af høj kvalitet er lavet til at holde og beskytte din iPhone. FineWoven-materialer kan vise tegn på slitage over tid. Brug af MagSafe-tilbehør efterlader små mærker i lommen. For at undgå mærker anbefaler vi at bruge et silikone- eller gennemsigtigt etui til iPhone 15 Plus. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPhone 15
EAN: 0194253945543
Varenr.: C48017
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 15 Plus FineWoven Case with MagSafe - Black
78 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MT423ZM/A Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 15 Plus
494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort
619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MT423ZM/A Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 15 Plus
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK69 kr118 krKøb
2Proshop DK78 kr117 krKøb
3CompuMail DK494 kr494 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Ultrashop629 kr629 krKøb
6Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort

PriceData har fulgt prisen på Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 15 Plus FineWoven med MagSafe - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202669 kr1 kr (1%)
23. maj 202668 kr1 kr (1%)
21. maj 202667 kr6 kr (10%)
20. maj 202661 kr3 kr (5%)
18. mar. 202658 kr1 kr (2%)
14. mar. 202657 kr1 kr (2%)
13. mar. 202656 kr1 kr (2%)
12. mar. 202657 kr1 kr (2%)
11. mar. 202656 kr1 kr (2%)
8. mar. 202657 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret