Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk

AppleTastaturerEAN: 0195949634291
Pris fra 743 krtil 979 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 730 kr 8. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 743 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur Trådløs Dansk
743 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXCL3DK/A
EAN: 0195949634291
Varenr.: 1002585099
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard (USB-C) - Tastatur - Dansk - Hvid
749 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk
757 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk
849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard (dansk, USB?C, Bluetooth)
-2%879 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard (dansk, USB?C, Bluetooth)
-2%899 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard Tastatur Trådløs Dansk
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK743 kr743 krKøb
2Proshop DK749 kr788 krKøb
3CS MEGASTORE DK757 kr796 krKøb
4Dustin DK849 kr935,25 krKøb
5Boligcenter DK879 kr879 krKøb
6Vivas DK899 kr968 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 730 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 761 kr.

Den nuværende pris på 743 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026743 kr5 kr (1%)
29. maj 2026738 kr2 kr (0%)
17. maj 2026736 kr6 kr (1%)
8. maj 2026730 kr10 kr (1%)
7. maj 2026740 kr3 kr (0%)
6. maj 2026743 kr2 kr (0%)
4. maj 2026745 kr2 kr (0%)
3. maj 2026747 kr1 kr (0%)
1. maj 2026748 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026747 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret