Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid

AppleTastaturerEAN: 0195949634741
Pris fra 898 krtil 938 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 750 kr 12. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 898 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur Trådløs Kablet Internationalt engelsk
898 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur Trådløs Kablet Internationalt engelsk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - Internationalt engelsk

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXCL3Z/A
EAN: 0195949634741
Varenr.: 1002585111
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Tastatur Universel Usb + Bluetooth Qwerty Engelsk Hvid Kablet Og Trådløs Engelsk
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple Magic Tastatur Universel Usb + Bluetooth Qwerty Engelsk Hvid Kablet Og Trådløs Engelsk billede

Produktinformation

Skift mellem kablet USB Type-C og Bluetooth for fleksible opsætninger Indbygget genopladeligt batteri holder teams produktive uden batteriskift Slankt hvidt layout sparer skrivebordsplads og passer til moderne arbejdsstationer Medietaster og support til Mac, iPadOS, iOS og visionOS strømliner arbejdsgange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: MXCL3Z/A
EAN: 0195949634741
Varenr.: 5020027898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid
938 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK898 kr898 krKøb
2Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
3Proshop DK938 kr977 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 961 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 801 kr.

Den nuværende pris på 898 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard - keyboard - USB-C - QWERTY - International English Input Device - Tastatur - Engelsk - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026898 kr121 kr (16%)
30. maj 2026777 kr1 kr (0%)
29. maj 2026778 kr158 kr (17%)
28. maj 2026936 kr165 kr (21%)
27. maj 2026771 kr7 kr (1%)
26. maj 2026778 kr20 kr (3%)
24. maj 2026758 kr20 kr (3%)
23. maj 2026778 kr1 kr (0%)
22. maj 2026779 kr23 kr (3%)
20. maj 2026756 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret