Gå til hovedindhold

Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk

AppleEAN: 0195950850734
Pris fra 5.227 krtil 6.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 822 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.999 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5227 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MacBook Neo 13" 13" 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
5.227 kr
Til butik
Apple MacBook Neo 13" 13" 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe billede

Produktinformation

Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13" IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MHFA4DK/A
EAN: 0195950850734
Varenr.: 1003976242
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - 13" | A18 Pro | 8GB | 256GB | Silver
5.248 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB SILVER
5.290 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Macbook Neo (2026) Sølv Apple A18 Pro 8gb 256gb 13 tommer
5.499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk
5.546 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MacBook Neo 13 13 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
6.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.227 kr5.227 krKøb
2Proshop DK5.248 kr5.248 krKøb
3Salgsbutikken.dk5.290 kr5.290 krKøb
4Dustin DK5.499 kr5.585,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK5.546 kr5.546 krKøb
6Ultrashop6.049 kr6.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk i 86 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 5.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.265 kr.

Den nuværende pris på 5.227 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - sølv - kbd: dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.227 kr94 kr (2%)
30. maj 20265.133 kr94 kr (2%)
23. maj 20265.227 kr21 kr (0%)
21. maj 20265.248 kr118 kr (2%)
20. maj 20265.366 kr172 kr (3%)
16. maj 20265.194 kr32 kr (1%)
12. maj 20265.226 kr1 kr (0%)
11. maj 20265.227 kr1 kr (0%)
10. maj 20265.226 kr1 kr (0%)
6. maj 20265.227 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret