Gå til hovedindhold

Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe

AppleEAN: 0195950852615
Pris fra 5.214 krtil 6.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 835 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.999 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5214 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB INDIGO
5.214 kr
Til butik
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB INDIGO billede

Produktinformation

Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB INDIGOE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Macbook
EAN: 0195950852615
Varenr.: Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
5.227 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - 13" | A18 Pro | 8GB | 256GB | Indigo
5.250 kr
Til butik
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 256GB indigo
5.450 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Macbook Neo (2026) Indigo Apple A18 Pro 8gb 256gb 13 tommer
5.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
6.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.214 kr5.214 krKøb
2CompuMail DK5.227 kr5.227 krKøb
3Proshop DK5.250 kr5.250 krKøb
4Dalgaard-IT5.450 kr5.450 krKøb
5Dustin DK5.499 kr5.585,25 krKøb
6Ultrashop6.049 kr6.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe

PriceData har fulgt prisen på Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe i 86 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 5.371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.236 kr.

Den nuværende pris på 5.214 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.214 kr13 kr (0%)
31. maj 20265.227 kr13 kr (0%)
30. maj 20265.214 kr13 kr (0%)
25. maj 20265.227 kr13 kr (0%)
24. maj 20265.214 kr20 kr (0%)
22. maj 20265.194 kr32 kr (1%)
21. maj 20265.226 kr12 kr (0%)
20. maj 20265.214 kr12 kr (0%)
19. maj 20265.226 kr1 kr (0%)
18. maj 20265.227 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret