Gå til hovedindhold

Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk

AppleEAN: 0195950851670
Pris fra 5.193 krtil 7.619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.426 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.999 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5193 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB CITRUS
5.193 kr
Til butik
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB CITRUS billede

Produktinformation

Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB CITRUSE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Macbook
EAN: 0195950851670
Varenr.: Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MacBook Neo 13" 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
5.227 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - 13" | A18 Pro | 8GB | 256GB | Citrus
5.248 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk
5.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Macbook Neo (2026) Citrus Apple A18 Pro 8gb 256gb 13 tommer
5.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MacBook Neo 13 2408 x 1506 pixel A18 Pro 8GB 256GB Apple GPU macOS Tahoe
6.049 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple MacBook Neo 13" - A18 Pro, 8 GB/256 GB, citrus
-10%7.599 kr
Før 8.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple MacBook Neo 13" - A18 Pro, 8 GB/256 GB, citrus
-10%7.619 kr
Før 8.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.193 kr5.193 krKøb
2CompuMail DK5.227 kr5.227 krKøb
3Proshop DK5.248 kr5.248 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.299 kr5.299 krKøb
5Dustin DK5.499 kr5.585,25 krKøb
6Ultrashop6.049 kr6.049 krKøb
7Boligcenter DK7.599 kr7.599 krKøb
8Vivas DK7.619 kr7.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk i 86 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 5.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.231 kr.

Den nuværende pris på 5.193 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - citrus - kbd: dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20265.193 kr17 kr (0%)
30. apr. 20265.176 kr17 kr (0%)
28. apr. 20265.193 kr17 kr (0%)
27. apr. 20265.176 kr17 kr (0%)
23. apr. 20265.193 kr34 kr (1%)
22. apr. 20265.227 kr49 kr (1%)
21. apr. 20265.276 kr49 kr (1%)
17. apr. 20265.325 kr151 kr (3%)
14. apr. 20265.476 kr249 kr (5%)
13. apr. 20265.227 kr33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret