Gå til hovedindhold

Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk

AppleEAN: 0195950853087
Pris fra 6.011 krtil 9.019 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.008 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.999 kr 21. maj

Sammenlign priser på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6011 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo 13 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-core Indigo
6.011 kr
Til butik
Apple MacBook Neo 13 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-core Indigo billede

Produktinformation

Apple MacBook Neo 13 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-core IndigoE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Macbook
EAN: 0195950853087
Varenr.: Apple MacBook Neo 13 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-cor
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MacBook Neo 13" 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-core Indigo
6.011 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - 13" | A18 Pro | 8GB | 512GB | Indigo
6.196 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk
6.199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Macbook Neo (2026) Indigo Apple A18 Pro 8gb 512gb 13 tommer
6.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MacBook Neo 13 8GB 512GB Apple A18 Pro 5-core Indigo
7.229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple MacBook Neo 13" - A18 Pro, 8 GB/512 GB - Indigo
8.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple MacBook Neo 13" - A18 Pro, 8 GB/512 GB - Indigo
9.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk6.011 kr6.011 krKøb
2CompuMail DK6.011 kr6.011 krKøb
3Proshop DK6.196 kr6.196 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.199 kr6.199 krKøb
5Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
6Ultrashop7.229 kr7.229 krKøb
7Boligcenter DK8.999 kr8.999 krKøb
8Vivas DK9.019 kr9.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk i 86 dage. Laveste pris i perioden er 5.999 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.160 kr.

Den nuværende pris på 6.011 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Apple MacBook Neo - A18 Pro - Apple A18 Pro 5-core - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 13 IPS 2408 x 1506 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0 - indigo - kbd: dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.011 kr129 kr (2%)
31. maj 20266.140 kr55 kr (1%)
30. maj 20266.195 kr1 kr (0%)
29. maj 20266.196 kr197 kr (3%)
21. maj 20265.999 kr148 kr (2%)
17. maj 20266.147 kr24 kr (0%)
15. maj 20266.171 kr24 kr (0%)
14. maj 20266.147 kr100 kr (2%)
13. maj 20266.047 kr149 kr (2%)
12. maj 20266.196 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret