Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå

AppleIsenkramEAN: 0195950105780
Pris fra 5.252 krtil 6.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 967 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.124 kr 13. maj

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5252 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular 11" 256GB
5.252 kr
Til butik
Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular 11" 256GB billede

Produktinformation

Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 256 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - 3G, 4G, 5G - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MD7L4KN/A
EAN: 0195950105780
Varenr.: 1003143550
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi + Cellular 256GB - Blue
5.299 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi + Cellular 256GB - Blue billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, 5G, Apple A16, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD7L4KN/A
EAN: 0195950105780
Varenr.: 3348713
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå
-0%5.311 kr
Før 5.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular 11 256GB
6.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.252 kr5.252 krKøb
2Proshop DK5.299 kr5.299 krKøb
3Dustin DK5.311 kr5.397,25 krKøb
4Ultrashop6.219 kr6.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.924 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 5.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.226 kr.

Den nuværende pris på 5.252 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi + Cellular 11 tommer Apple A16 256gb Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.252 kr128 kr (2%)
13. maj 20265.124 kr175 kr (3%)
12. maj 20265.299 kr48 kr (1%)
11. maj 20265.251 kr48 kr (1%)
8. maj 20265.299 kr175 kr (3%)
30. apr. 20265.124 kr104 kr (2%)
29. apr. 20265.228 kr24 kr (0%)
28. apr. 20265.252 kr24 kr (0%)
19. apr. 20265.276 kr29 kr (1%)
18. apr. 20265.247 kr22 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret