Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul

AppleIsenkramEAN: 0195950086676
Pris fra 2.999 krtil 3.189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (6% besparelse)

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Yellow
2.999 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Yellow billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple A16, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD4D4KN/A
EAN: 0195950086676
Varenr.: 3348698
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul
2.999 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 128 GB, gul
3.110 kr
Til butik
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 128 GB, gul billede

Produktinformation

"11" iPad kan nu mere end nogensinde før med den superhurtige A16-chip, Liquid Retina-skærm,1 avancerede kameraer, hurtig Wi-Fi 6, USB-C-stik og fire flotte farver. Med iPad kan du være kreativ og produktiv, holde forbindelsen og få ting fra hån

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950086676
Varenr.: 51312
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wifi 128 GB - Gul
3.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
2Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
3INphone.dk3.110 kr3.110 krKøb
4Av-Cables DK3.189 kr3.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul i 141 dage. Den nuværende pris er 2.999 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. jan. 20262.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret