Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul

AppleIsenkramEAN: 0195950087598
Pris fra 3.989 krtil 4.198 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3989 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wifi 256 GB - Gul
3.989 kr
Til butik
Apple iPad 11" (A16) Wifi 256 GB - Gul billede

Produktinformation

Apple iPad 11 tommer (A16) WiFi 256 GB i gul kombinerer en rummelig 11 tommer skærm med A16-chip og WiFi 6 – klar til at skifte mellem noter, film og projektarbejde på én enhed. Denne iPad har en 11 tommer skærm, som giver et godt arbejdsområde uden at fylde som en bærbar computer. Klar til tegning, noter og tastatur Med understøttelse af Apple Pencil (1. generation), Apple Pencil (USB-C) og Magic Keyboard Folio er iPad velegnet til både kreativt arbejde og teksttung hverdag. Du kan skitsere, markere dokumenter, skrive i hånden eller sætte et tastatur på og bruge den som en kompakt arbejdsstation. Moderne tilslutning og hurtig wifi Tilslutning via USB-C gør det nemt at koble opladere og tilbehør til uden proprietære stik. Med WiFi 6 får du en moderne wifi-standard, som er velegnet, når du streamer, downloader eller arbejder online.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: A3354
EAN: 0195950087598
Varenr.: 12036
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 256GB - Yellow
3.999 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 256GB - Yellow billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple A16, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD4J4KN/A
EAN: 0195950087598
Varenr.: 3348702
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul
3.999 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 256 GB, gul
4.198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK3.989 kr3.989 krKøb
2Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4INphone.dk4.198 kr4.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.989 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.994 kr.

Den nuværende pris på 3.989 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20263.989 kr10 kr (0%)
2. apr. 20263.999 kr10 kr (0%)
25. feb. 20263.989 kr10 kr (0%)
13. jan. 20263.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret