Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv

AppleTabletcomputereEAN: 0195950086218
Pris fra 2.868 krtil 4.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.351 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.699 kr 18. maj

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2868 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPad A16 Wi-Fi 11" 128GB
2.868 kr
Til butik
Apple iPad A16 Wi-Fi 11" 128GB billede

Produktinformation

Apple iPad A16 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MD3Y4KN/A
EAN: 0195950086218
Varenr.: 1003143533
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 128 GB, sølv
2.899 kr
Til butik
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 128 GB, sølv billede

Produktinformation

"11" iPad kan nu mere end nogensinde før med den superhurtige A16-chip, Liquid Retina-skærm,1 avancerede kameraer, hurtig Wi-Fi 6, USB-C-stik og fire flotte farver. Med iPad kan du være kreativ og produktiv, holde forbindelsen og få ting fra hån

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950086218
Varenr.: 51314
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Silver
2.999 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Silver billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple A16, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD3Y4KN/A
EAN: 0195950086218
Varenr.: 3348696
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv
2.999 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11” Wifi 128 GB - Sølv
3.189 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPad A16 Wi-Fi 11 128GB
3.379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad Apple A16 Wi?Fi 11" 128 GB - sølv
-2%4.199 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad Apple A16 Wi?Fi 11" 128 GB - sølv
-2%4.219 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.868 kr2.868 krKøb
2INphone.dk2.899 kr2.899 krKøb
3Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
4Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
5Av-Cables DK3.189 kr3.189 krKøb
6Ultrashop3.379 kr3.379 krKøb
7Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
8Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.870 kr.

Den nuværende pris på 2.868 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.868 kr169 kr (6%)
18. maj 20262.699 kr169 kr (6%)
17. maj 20262.868 kr169 kr (6%)
14. maj 20262.699 kr130 kr (5%)
12. maj 20262.829 kr39 kr (1%)
11. maj 20262.868 kr39 kr (1%)
4. apr. 20262.829 kr103 kr (4%)
18. feb. 20262.932 kr67 kr (2%)
17. feb. 20262.999 kr67 kr (2%)
11. jan. 20262.932 kr58 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret