Gå til hovedindhold

iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys

AppleTabletcomputereEAN: 0195949997709
Pris fra 4.725 krtil 6.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.894 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.589 kr 7. mar.

Sammenlign priser på iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4725 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB
4.725 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - stjernelys

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MC9Y4KN/A
EAN: 0195949997709
Varenr.: 1003143470
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB - Starlight
4.799 kr
Til butik
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB - Starlight billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M3, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 460 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MC9Y4KN/A
EAN: 0195949997709
Varenr.: 3348634
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys
-11%6.599 kr
Før 7.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - stjernelysDen 11 tommer store iPad Air [1]. Bygget til Apple Intelligence [2]. Superopladet af den lynhurtige Apple M3-chip. Den har en fantastisk Liquid Retina-skærm, et 12 MP Center Stage-frontkamera til endnu bedre videoopkald og lynhurtigt Wi-Fi 6E [3]. Og den fungerer sammen med Apple Pencil Pro, Magic Keyboard og Smart Folio, så du kan multitaske, studere, arbejde, spille og skabe overalt.11-TOMMER FLYDENDE RETINA-SKÆRMDen smukke Liquid Retina-skærm har avancerede teknologier som P3 wide color, True Tone og ultra-lav refleksion, som får alt til at se fantastisk ud [1].BYGGET TIL APPLE INTELLIGENCEApple Intelligence er det personlige intelligenssystem, der hjælper dig med at skrive, udtrykke dig og få tingene gjort uden besvær. Med banebrydende beskyttelse af privatlivets fred integreret i kernen af iPad giver det dig ro i sindet, at ingen andre kan få adgang til dine data - ikke engang Apple [2].YDEEVNE OG LAGERPLADSM3 er en kraftfuld chip, der er bygget til Apple Intelligence og giver en fantastisk ydeevne til avancerede kreative opgaver og produktopgaver, grafikintensive spil og problemfri multitasking. Og med batterilevetid hele dagen kan du fortsætte med at arbejde og spille, uanset hvor du er [5]. Vælg op til 1 TB lagerplads, alt efter hvor meget plads du har brug for til apps, musik, film og meget mere [6].IPADOS + APPSIPadOS gør iPad mere produktiv, intuitiv og alsidig. Med iPadOS kan du køre flere apps på én gang, bruge Apple Pencil til at skrive i alle tekstfelter med Scribble og redigere og dele fotos. Stage Manager gør det nemt at multitaske med apps, der kan ændres i størrelse og overlapper hinanden, og understøttelse af eksterne skærme. iPad Air leveres med vigtige apps som Safari, Messages og Keynote, og der findes over en million andre apps, der er designet specielt til iPad, i App Stor...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPads
Vægt: 0.78g
EAN: 0195949997709
Varenr.: 1842048
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys
-11%6.619 kr
Før 7.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.725 kr4.725 krKøb
2Proshop DK4.799 kr4.799 krKøb
3Boligcenter DK6.599 kr6.599 krKøb
4Vivas DK6.619 kr6.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys

PriceData har fulgt prisen på iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.402 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 4.868 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.690 kr.

Den nuværende pris på 4.725 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for iPad Air 11" Wi‑Fi M3 128 GB - Apple - Stjernelys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.725 kr65 kr (1%)
21. maj 20264.660 kr15 kr (0%)
20. maj 20264.645 kr15 kr (0%)
19. maj 20264.660 kr62 kr (1%)
14. maj 20264.722 kr62 kr (1%)
13. maj 20264.660 kr1 kr (0%)
6. maj 20264.659 kr14 kr (0%)
4. maj 20264.645 kr14 kr (0%)
1. maj 20264.659 kr1 kr (0%)
22. apr. 20264.660 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret