Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød

AppleIsenkramEAN: 0195950086904
Pris fra 2.999 krtil 3.298 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (9% besparelse)

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Pink
2.999 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 128GB - Pink billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple A16, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD4E4KN/A
EAN: 0195950086904
Varenr.: 3348699
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød
2.999 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11” Wifi 128 GB - Lyserød
3.189 kr
Til butik
Apple iPad 11” Wifi 128 GB - Lyserød billede

Produktinformation

Apple iPad 11 tommer WiFi i lyserød er bygget til en fleksibel hverdag, uanset om du bruger den til underholdning, arbejde, studier, kreativt arbejde eller kommunikation. Den 11 tommer store Liquid Retina-skærm giver god plads til både film, dokumenter og noter, og 128 GB lagerkapacitet sikrer plads til apps, billeder og filer. Skærm til både film og arbejde Den 11 tommer store skærm giver mere arbejdsplads end mindre tablets, så det er lettere at overskue dokumenter, præsentationer og studienoter. Skærmen er samtidig velegnet til underholdning, når du ser serier eller læser i længere tid. Klar til streaming, møder og online studier Med WiFi kobler iPad'en sig på dit trådløse netværk, så du kan streame film og serier, deltage i online-møder eller følge undervisning uden kabler. Det gør den velegnet til underholdning, arbejde, studier og kommunikation. Plads til apps, projekter og kreative idéer 128 GB lagerkapacitet giver plads til en samling af apps, studiemateriale, arbejdsfiler og medier på samme enhed. Til kreativt arbejde kan du samle skitser, billeder og projekter ét sted.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: A3354
EAN: 0195950086904
Varenr.: 12033
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
iPad 11" (11. Gen) 128GB WiFi (pink)
3.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
2Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
3Av-Cables DK3.189 kr3.189 krKøb
4INphone.dk3.298 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød i 141 dage. Den nuværende pris er 2.999 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 128gb Lyserød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. jan. 20262.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret