Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max

AppleElektronikEAN: 0195950663891
Pris fra 473 krtil 681 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 447 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 473 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe - Green
473 kr
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe - Green billede

Produktinformation

TechWoven-etuiet med MagSafe er designet af Apple og giver både personlighed og beskyttelse til din iPhone 17 Pro Max. Etuiet er lavet af et særligt teknisk vævet stof, der er fremstillet af 100 procent genanvendt polyester. Flerfarvet garn væves sammen på en jacquardvæv, så resultatet bliver en taktil tekstur med en rig farvedybde. Etuiets sider er belagt med let tekstureret TPU, som giver et bedre greb. Knapperne i raffineret anodiseret aluminium giver præcis feedback. Etuiet har to huller til fastgørelse af crossbody-remmen, så du nemt kan have din telefon med dig uden at have den i hånden. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro Max. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFD4ZM/A
EAN: 0195950663891
Varenr.: 3405761
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max
475 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFD4ZM/A Beskyttelsescover Grøn
490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven-cover med MagSafe - Grøn
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven-cover med MagSafe - Grøn
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Techwoven Case Magsafe Iphone 17 Pro Max Grøn
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK473 kr512 krKøb
2CS MEGASTORE DK475 kr514 krKøb
3CompuMail DK490 kr490 krKøb
4Boligcenter DK629 kr629 krKøb
5Vivas DK649 kr728 krKøb
6Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max i 180 dage. Laveste pris i perioden er 447 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 546 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 473 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - grøn - for iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026473 kr3 kr (1%)
25. maj 2026470 kr1 kr (0%)
24. maj 2026471 kr13 kr (3%)
23. maj 2026458 kr2 kr (0%)
22. maj 2026460 kr2 kr (0%)
20. maj 2026462 kr4 kr (1%)
18. maj 2026466 kr2 kr (0%)
14. maj 2026468 kr2 kr (0%)
13. maj 2026470 kr1 kr (0%)
12. maj 2026469 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret