Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max

AppleElektronikEAN: 0195950664133
Pris fra 329 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFR4ZM/A Beskyttelsescover Sort
329 kr
Til butik
Apple MGFR4ZM/A Beskyttelsescover Sort billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGFR4ZM/A
EAN: 0195950664133
Varenr.: 1003624323
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Black
-9%331 kr
Før 363 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Black billede

Produktinformation

Apples silikone-etui med MagSafe er designet, så det passer perfekt og giver din iPhone 17 Pro Max fantastisk beskyttelse på en smuk måde. Og det kan fastgøres på crossbody-remmen, så du nemt kan have din iPhone med dig uden at have den i hænderne. Etuiet er fremstillet af 45 % genanvendt silikonemateriale med en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Etuiet fungerer problemfrit sammen med Kamerabetjening - derfor registreres enhver præcis fingerbevægelse, f.eks. når man klikker og swiper. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro Max. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFR4ZM/A
EAN: 0195950664133
Varenr.: 3405774
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max
356 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max - silikone, sort (MagSafe)
-18%399 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max - silikone, sort (MagSafe)
-18%419 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MGFR4ZM/A Beskyttelsescover Sort
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case With Magsafe Iphone 17 Pro Max Sort
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK329 kr329 krKøb
2Proshop DK331 kr370 krKøb
3CS MEGASTORE DK356 kr395 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr488 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max i 165 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026329 kr2 kr (1%)
18. maj 2026331 kr2 kr (1%)
17. maj 2026333 kr2 kr (1%)
16. maj 2026335 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026337 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026339 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026341 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026343 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026345 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026347 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret