Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max

AppleElektronikEAN: 0195950664171
Pris fra 368 krtil 479 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Clear Cover med MagSafe Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Max Transparent
368 kr
Til butik
Apple Clear Cover med MagSafe Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Max Transparent billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGFW4ZM/A
EAN: 0195950664171
Varenr.: 1003624325
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Max Clear Case with MagSafe
380 kr
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Max Clear Case with MagSafe billede

Produktinformation

Tyndt og let etui fra Apple, der viser den flotte farve på din iPhone 17 Pro Max. Det giver dig et godt greb og ekstra beskyttelse. Etuiet er fremstillet af en blanding af optisk klart polykarbonat og fleksible materialer. Derfor passer det perfekt hen over knapperne, så du nemt kan bruge din iPhone. Det fungerer problemfrit sammen med Kamerabetjening og genkender enhver fingerbevægelse, f.eks. når du klikker og swiper. Overfladen har fået en ridsefast belægning både indvendigt og udvendigt. Og alle materialer og belægninger er optimeret, så etuiet ikke gulner med tiden. De indbyggede magneter passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro Max, så etuiet er nemt at klikke på, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Ligesom alle andre Apple-designede etuier er det testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFW4ZM/A
EAN: 0195950664171
Varenr.: 3405776
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max
390 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Clear Case With Magsafe Iphone 17 Pro Max Transparent
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple - iPhone 17 Pro Max, transparent (MagSafe)
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple - iPhone 17 Pro Max, transparent (MagSafe)
-8%469 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Clear Cover med MagSafe Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Max Transparent
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK368 kr368 krKøb
2Proshop DK380 kr419 krKøb
3CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
4Dustin DK436 kr522,25 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr538 krKøb
7Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max i 183 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat - klar - for iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026368 kr13 kr (3%)
9. apr. 2026381 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026380 kr9 kr (2%)
4. apr. 2026371 kr3 kr (1%)
9. mar. 2026368 kr19 kr (5%)
8. mar. 2026387 kr5 kr (1%)
7. mar. 2026382 kr14 kr (4%)
2. mar. 2026368 kr3 kr (1%)
28. feb. 2026371 kr3 kr (1%)
26. feb. 2026368 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret