Gå til hovedindhold

Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner

AppleEAN: 0195951039176
Pris fra 4.207 krtil 4.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 712 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4207 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple Airpods Max 2 - Black
4.207 kr
Til butik
Apple Airpods Max 2 - Black billede

Produktinformation

Apple Airpods Max 2 - BlackE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
EAN: 0195951039176
Varenr.: Apple Airpods Max 2 - Black
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Blå
4.207 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner
4.899 kr
Til butik
Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefoner til musik og opkaldApple AirPods Max 2 i farven Midnight leverer en førsteklasses lytteoplevelse til både musik og opkald. Med aktiv støjreduktion, Transparens og Personalized Spatial Audio får du fordybende lyd, mens du stadig kan være opmærksom på omgivelserne, når du ønsker det. De store, omsluttende ørepuder og det lukkede, circumaurale design hjælper med komfort og fokus i hverdagen - på kontoret, under pendling eller derhjemme.Smart Apple-integration og intuitive kontrollerDrevet af Apple H2-chippen får du Adaptive Audio, Adaptive EQ og funktioner som Conversation Awareness og Personalized Volume, der automatisk tilpasser lyden til situationen. Vælg mellem knapper og drejeknap til præcis volumenstyring. De ni indbyggede mikrofoner med støjreduktion og stemmeisolering sikrer klar tale under opkald. AirPods Max 2 fungerer med iOS, iPadOS og macOS - og understøtter også tvOS, watchOS og visionOS - så du kan skifte mellem dine Apple-enheder på en gnidningsfri måde.Design, batteri og opladningDet foldbare hovedbåndsdesign gør dem nemme at have med. Der medfølger et bæreetui samt USB‑C-kabel til opladning. Batteriet rækker op til 20 timers kontinuerlig afspilning, og USB‑C-opladning understøtter 2,5–3,5 W. Farven Midnight giver et elegant, dæmpet udtryk, der passer til enhver stil.Type: Trådløst headset, binauraltBærestil: Hovedbøjle, foldbart designFarve: Midnight (navy)Akustik: Lukket, circumauralStøjreduktion: Aktiv, Transparens-tilstandAudiochip: Apple H2, Adaptive Audio/EQMikrofoner: 9, indbygget med støjreduktion og stemmeisoleringKontrol: Knapper og drejeknap (rotary)Tilslutning: Bluetooth 5,3, USB‑C (opladning), trådløsKompatible systemer: iOS, iPadOS, macOS; også tvOS, watchOS, visionOSBatteritid: Op til 20 t lydafspilning

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 1.59g
EAN: 0195951039176
Varenr.: 2177925
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk4.207 kr4.207 krKøb
2CompuMail DK4.207 kr4.207 krKøb
3Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
4Vivas DK4.919 kr4.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner

PriceData har fulgt prisen på Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner i 54 dage. Laveste pris i perioden er 4.207 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 4.340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.268 kr.

Den nuværende pris på 4.207 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Apple AirPods Max 2 - Midnight trådløse høretelefoner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20264.207 kr130 kr (3%)
17. maj 20264.337 kr3 kr (0%)
14. maj 20264.340 kr73 kr (2%)
4. maj 20264.267 kr60 kr (1%)
2. maj 20264.207 kr45 kr (1%)
9. apr. 20264.252 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret