Gå til hovedindhold

Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige

Pris fra 4.207 krtil 4.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4207 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige
4.207 kr
Til butik
Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige billede

Produktinformation

Apple AirPods Max 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - stjernelys

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MHWL4DN/A
EAN: 0195951039213
Varenr.: 1004089384
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple AirPods Max 2 - Stjerneskær
4.299 kr
Til butik
Apple AirPods Max 2 - Stjerneskær billede

Produktinformation

Apple AirPods Max 2 Bluetooth høretelefoner over-ear i farven Stjerneskær leverer aktiv støjreduktion forbedret til op til 1,5x mere dæmpning end forrige generation, så omgivelsernes lyd reduceres under musiklytning, pendling, rejser eller hjemmebrug. Som over-ear hovedtelefoner omslutter AirPods Max 2 øret helt, så de sidder stabilt og hjælper med at skærme for omgivelserne. Det gør dem velegnede til både afslappet musiklytning og brug i sammenhænge med professionel lyd. Forbedret aktiv støjreduktion til fokuseret lytning Med aktiv støjreduktion (ANC) reduceres uønsket baggrundsstøj. Den forbedrede ANC giver op til 1,5x mere aktiv støjreduktion end forrige generation. Højopløselig lyd til både hygge og arbejde Højopløselig lyd betyder, at hovedtelefonerne er udviklet til at gengive lyd med høj detaljegrad. Det er en fordel, når du vil nyde dine favoritnumre derhjemme, men også når du arbejder med professionel lyd.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Bluetooth høretelefoner over-ear
Artikel nr.: MHWL4DN/A
EAN: 0195951039213
Varenr.: 24966
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple AirPods Max 2 - Starlight
4.299 kr
Til butik
Apple AirPods Max 2 - Starlight billede

Produktinformation

Over-ear-hovedtelefonerne AirPods Max 2 leverer forbedret lyd i høj kvalitet med op til 1.5x mere Active Noise Cancellation, Adaptive Audio og Lossless Audio via USB‑C. Drevet af H2-chippen kombinerer AirPods Max 2 beregningsbaseret lyd, Adaptive EQ og Personalized Spatial Audio med dynamisk hovedsporing for en opslugende lytteoplevelse på tværs af musik, film og spil, mens over-ear-designet er skabt til pasform og komfort. Op til 1.5x mere Active Noise Cancellation end den forrige generation Adaptive Audio med Transparency mode Lossless Audio og lyd med ultralav latenstid via USB‑C Personalized Spatial Audio med dynamisk hovedsporing Live Translation og Conversation Awareness Op til 20 timers lyttetid med Active Noise Cancellation og Spatial Audio aktiveret USB‑C-opladning og Smart Case med ultralavt strømforbrug Nyd detaljeret lyd, smartere lyttetilstande og problemfri hverdagsfunktioner, der er designet til at holde dig opslugt og forbundet.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: MHWL4DN/A
EAN: 0195951039213
Varenr.: 3452497
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Airpods Max 2 Stereo Usb-c Stjerneskær
4.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.207 kr4.207 krKøb
2Av-Cables DK4.299 kr4.299 krKøb
3Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb
4Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige

PriceData har fulgt prisen på Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige i 76 dage. Laveste pris i perioden er 4.207 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.253 kr.

Den nuværende pris på 4.207 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Apple AirPods Max 2 Trådløs Høretelefoner Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.207 kr45 kr (1%)
20. maj 20264.252 kr47 kr (1%)
18. mar. 20264.299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret