Gå til hovedindhold

Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304332947
Pris fra 4.422 krtil 5.659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.237 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.862 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4422 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS SMC1000IC UPS 600Watt 1000VA
4.422 kr
Til butik
APC Smart-UPS SMC1000IC UPS 600Watt 1000VA billede

Produktinformation

APC Smart-UPS SMC1000IC - UPS - AC 220/230/240 V - 600 watt - 1000 VA - USB - output-stikforbindelser: 8 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMC1000IC
EAN: 0731304332947
Varenr.: 993262285
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMC1000IC - Smart-UPS C - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
4.524 kr
Til butik
APC SMC1000IC - Smart-UPS C - 1000VA/600W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS C 1000VA/600W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 600W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display SmartConnect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMC1000IC
EAN: 0731304332947
Varenr.: 2653675
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er)
5.124 kr
Til butik
Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Line-interactive design leverer 1 kVA / 600 W backup med sinusbølgeudgang Otte IEC C13-udtag beskytter og forsyner flere enheder AVR og 455 J overspændingsbeskyttelse stabiliserer spændingen, reducerer nedetid SmartConnect, web, USB og serielle porte muliggør fjernovervågning Hot-swap VRLA-batteri, automatiske tests og 3 t opladning forenkler vedligeholdelsen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: SMC1000IC
EAN: 0731304332947
Varenr.: 5011076699
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømbackup APC Smart-UPS C 1000VA Tower 230V med 8x IEC C13
-2%5.499 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømbackup APC Smart-UPS C 1000VA Tower 230V med 8x IEC C13
-2%5.519 kr
Før 5.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Smart-UPS SMC1000IC UPS 600Watt 1000VA
5.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.422 kr4.422 krKøb
2Proshop DK4.524 kr4.524 krKøb
3Dustin DK5.124 kr5.210,25 krKøb
4Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
5Vivas DK5.519 kr5.758 krKøb
6Ultrashop5.659 kr5.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.862 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 4.561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.362 kr.

Den nuværende pris på 4.422 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Apc Smc1000ic Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 1 Kva 600 W 8 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.422 kr79 kr (2%)
12. maj 20264.501 kr60 kr (1%)
10. maj 20264.561 kr10 kr (0%)
9. maj 20264.551 kr50 kr (1%)
8. maj 20264.501 kr47 kr (1%)
6. maj 20264.454 kr4 kr (0%)
30. apr. 20264.458 kr23 kr (1%)
26. apr. 20264.435 kr23 kr (1%)
16. apr. 20264.458 kr23 kr (1%)
15. apr. 20264.481 kr51 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret