Gå til hovedindhold

Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304332992
Pris fra 6.519 krtil 8.469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.950 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.480 kr 10. maj

Sammenlign priser på Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6519 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS SMT1500IC UPS 1000Watt 1500VA
6.519 kr
Til butik
APC Smart-UPS SMT1500IC UPS 1000Watt 1500VA billede

Produktinformation

APC Smart-UPS SMT1500IC - UPS - AC 220/230/240 V - 1000 watt - 1500 VA - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - sort - med APC SmartConnect

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMT1500IC
EAN: 0731304332992
Varenr.: 993262273
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMT1500IC - Smart-UPS - 1500VA/1000W - Line Interactive UPS
6.634 kr
Til butik
APC SMT1500IC - Smart-UPS - 1500VA/1000W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS 1500VA/1000W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 1000W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display SmartConnect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMT1500IC
EAN: 0731304332992
Varenr.: 2668580
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va
7.869 kr
Til butik
Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va billede

Produktinformation

1500 VA / 1000 W, linjeinteraktiv ren sinusbølge tower UPS Ideel til servere, lagringssystemer, netværksracks, VoIP-systemer til erhverv samt stationære pc'er og POS-systemer i detailhandlen Automatisk spændingsregulering korrigerer spændingsudsving i elnettet Kontrolleret nedlukning via seriel eller USB-forbindelse med PowerChute Serial Edition...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SMT1500IC
EAN: 0731304332992
Varenr.: 5011076713
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Smart-UPS SMT1500IC UPS 1000Watt 1500VA
8.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.519 kr6.519 krKøb
2Proshop DK6.634 kr6.634 krKøb
3Dustin DK7.869 kr7.955,25 krKøb
4Ultrashop8.469 kr8.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va

PriceData har fulgt prisen på Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va i 179 dage. Laveste pris i perioden er 6.057 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 6.748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.425 kr.

Den nuværende pris på 6.519 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Apc Smart-ups Smt1500ic, 8 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 1500 Va de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20266.519 kr79 kr (1%)
23. maj 20266.598 kr36 kr (1%)
20. maj 20266.634 kr36 kr (1%)
17. maj 20266.598 kr36 kr (1%)
16. maj 20266.634 kr36 kr (1%)
15. maj 20266.598 kr36 kr (1%)
14. maj 20266.634 kr36 kr (1%)
12. maj 20266.598 kr82 kr (1%)
11. maj 20266.516 kr36 kr (1%)
10. maj 20266.480 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret