Gå til hovedindhold

APC Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn

APCComputer – strømforsyningerEAN: 0731304736899
Pris fra 4.885 krtil 6.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.984 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.494 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4885 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schneider OffGrid Transportabel strømstation 700Watt
4.885 kr
Til butik
Schneider OffGrid Transportabel strømstation 700Watt billede

Produktinformation

Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: PPS730-GR
EAN: 0731304736899
Varenr.: 1003121763
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Schneider OffGrid 730
5.298 kr
Til butik
APC Schneider OffGrid 730 billede

Produktinformation

Transportabel strømstation, LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader, AC 195, 265 / DC 12,30 V, 700 watt, Litiumion, 738 Wh, output-stikforbindelser: 2, sort, grøn

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Power Station
Artikel nr.: PPS730-GR
EAN: 0731304736899
Varenr.: 3356080
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn
5.316 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Se Offgrid Bærbar Strømstation 730 - Li-ion-batteri, Lcd, 2 Stik, 3 Usb-a, 2 Usb-c, 3 12v-udgange, Trådløs Oplader
6.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.885 kr4.885 krKøb
2Proshop DK5.298 kr5.298 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.316 kr5.316 krKøb
4Dustin DK6.869 kr6.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn

PriceData har fulgt prisen på Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn i 186 dage. Laveste pris i perioden er 4.494 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 5.193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.019 kr.

Den nuværende pris på 4.885 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Schneider OffGrid 730 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinuskurve, 3 USB-A, 1 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 700 Watt - Litiumion - 738 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.885 kr23 kr (0%)
26. maj 20264.908 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.909 kr7 kr (0%)
22. maj 20264.902 kr43 kr (1%)
20. maj 20264.859 kr47 kr (1%)
18. maj 20264.906 kr1 kr (0%)
15. maj 20264.907 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.902 kr3 kr (0%)
13. maj 20264.905 kr411 kr (9%)
28. apr. 20264.494 kr550 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret