Gå til hovedindhold

APC Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195

APCComputer – strømforsyningerEAN: 0731304736882
Pris fra 3.977 krtil 4.994 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.017 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.311 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3977 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195
3.977 kr
Til butik
Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 billede

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Power stations
Farve: 1
Artikel nr.: PPS500-GR
EAN: 0731304736882
Varenr.: 24095595
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schneider OffGrid Transportabel strømstation 500Watt
4.142 kr
Til butik
Schneider OffGrid Transportabel strømstation 500Watt billede

Produktinformation

Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 - 265 / DC 12 -30 V - 500 watt - Litiumion - 517 Wh - output-stikforbindelser: 2 - sort, grøn

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: PPS500-GR
EAN: 0731304736882
Varenr.: 1003121761
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Se Offgrid Bærbar Strømstation 500 - Li-ion Batteri, Lcd, 2x Stikdåse, 3x Usb-a, 2x Usb-c, 3x 12v, Trådløs Oplader
4.994 kr
Til butik
Apc Se Offgrid Bærbar Strømstation 500 - Li-ion Batteri, Lcd, 2x Stikdåse, 3x Usb-a, 2x Usb-c, 3x 12v, Trådløs Oplader billede

Produktinformation

Denne bærbare powerstation tilbyder alsidige opladningsmuligheder med AC- og DC-indgange, hurtig opladning via USB Power Delivery og Quick Charge 1.0 samt praktisk trådløs opladningsfunktionalitet. Det robuste 517Wh lithium-ion-batteri sikrer pålidelig strøm til dine essentielle enheder, når du er på farten. Det brugervenlige design har et klart LCD-display, LED-indikatorer, flere USB- og AC-porte samt et bærehåndtag for nem transport.

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Batterier & opladere
Artikel nr.: PPS500-GR
EAN: 0731304736882
Varenr.: 5020046498

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.977 kr3.977 krKøb
2CompuMail DK4.142 kr4.142 krKøb
3Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195

PriceData har fulgt prisen på Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 i 187 dage. Laveste pris i perioden er 3.297 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 3.977 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.731 kr.

Den nuværende pris på 3.977 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Schneider OffGrid 500 - Transportabel strømstation - LCD, lithium-ion, 2 CEE 7/3 schuko stik, sinusbølge, 3 USB-A, 2 USB-C, trådløs oplader - AC 195 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.977 kr24 kr (1%)
26. maj 20263.953 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.954 kr23 kr (1%)
22. maj 20263.977 kr23 kr (1%)
21. maj 20263.954 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.953 kr1 kr (0%)
19. maj 20263.954 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.953 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.954 kr23 kr (1%)
13. maj 20263.977 kr666 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret