Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm

Gigabyte TechnologyComputerskærmeEAN: 4719331858025
Pris fra 4.899 krtil 8.469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.570 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" GIGABYTE AORUS FO32U2P - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED - 65W USB-C
-35%4.899 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
32" GIGABYTE AORUS FO32U2P - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED - 65W USB-C billede

Produktinformation

GIGABYTE AORUS FO32U2P OLED monitor leverer ultrahurtig ydeevne og naturtro farver til kompetitivt gameplay og kreativt arbejde. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery, USB 3.0 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; DisplayHDR 400 True Black; 0.03 ms responstid; 99% DCI-P3; Black Equalizer 2.0; Crosshair Display Høj kontrast fra OLED, bred farvenøjagtighed og ekstremt hurtig bevægelseshåndtering sikrer fordybende billeder, præcis farvekorrektion og glat, responsiv ydeevne til krævende arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AORUS FO32U2P
EAN: 4719331858025
Varenr.: 3263058
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm
7.012 kr
Til butik
AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

AORUS FO32U2P - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, Mini DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AORUS FO32U2P
EAN: 4719331858025
Varenr.: 1002205150
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Gigabyte AORUS FO32U2P 32" 4K OLED 240 Hz
-16%8.099 kr
Før 9.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming Gigabyte AORUS FO32U2P 32" 4K OLED 240 Hz billede

Produktinformation

AORUS FO32U2P - OLED-monitor - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalereGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync Premium ProDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.83 cm x 15.86 cm x 61.36 cm - med standerEgenskaber: DelbilledebilledopdelingPicture ModeFlicker Free-teknologiCrosshair Displayindbygget spiltimernattesynstilstandDelta E<2 kalibrering6-aksers farvekontrolGigabyte RGB Fusion 2.0FPS CounterBlack Equalizer 2.0AORUS DashboardEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1823142Farve support: 1,0737 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 99% DCI-P3Formatforhold: 16:9HDR-certificering: DisplayHDR 400 True BlackIndbygget udstyr: USB 3.0 hubKontrastforhold: 1500000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 1000 cd/m²Pixel Pitch: 0.181 mmResponstid: 0,03 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: OLED-monitor / Quantum Dot OLEDStandard opløsning: 4K 3840 x 2160 ved 240 HzSynlig diameter: 31.5"USB-strømlevering: 18 WattVandret synsvinkel: 178Vægt: 8.53 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 13.31g
EAN: 4719331858025
Varenr.: 1812060
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Gigabyte AORUS FO32U2P 32" 4K OLED 240 Hz
-16%8.119 kr
Før 9.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS FO32U2P 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm
8.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.899 kr4.899 krKøb
2CompuMail DK7.012 kr7.012 krKøb
3Boligcenter DK8.099 kr8.099 krKøb
4Vivas DK8.119 kr8.169 krKøb
5Ultrashop8.469 kr8.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.899 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 8.734 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.488 kr.

Den nuværende pris på 4.899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for AORUS FO32U2P 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.899 kr1.857 kr (27%)
22. maj 20266.756 kr37 kr (1%)
18. maj 20266.793 kr219 kr (3%)
16. maj 20267.012 kr103 kr (1%)
15. maj 20267.115 kr180 kr (2%)
14. maj 20267.295 kr37 kr (1%)
12. maj 20267.332 kr107 kr (1%)
11. maj 20267.225 kr117 kr (2%)
10. maj 20267.342 kr359 kr (5%)
9. maj 20266.983 kr396 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret