Gå til hovedindhold

AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

AOCComputerskærmeEAN: 4038986182539
Pris fra 2.074 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 345 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.986 kr 20. mar.

Sammenlign priser på AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2074 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.074 kr
Til butik
AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

AOC Value-line CU34V5C/BK - V5 series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: CU34V5C/BK
EAN: 4038986182539
Varenr.: 1000684584
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" AOC CU34V5C - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C
2.228 kr
Til butik
34" AOC CU34V5C - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C billede

Produktinformation

AOC CU34V5C/BK/23 monitor kombinerer immersiv ultrabred visning og forbedret produktivitet med et buet 34" VA-panel, USB-C Power Delivery og indbygget USB-hub til multitasking. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery, 4x USB 3.2 Gen 1 Særlige funktioner: AMD FreeSync; Picture-by-Picture MultiView; USB-C hub; Buet 21:9 ultrabredde; HDR Det højkontrastende VA-panel, det ultrabrede format og den alsidige tilslutning giver dig mulighed for at arbejde på tværs af apps, nyde mere engagerende medier og reducere kabelfloker for effektiv multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: CU34V5C/BK/23
EAN: 4038986182539
Varenr.: 3319103
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC V5 CU34V5C/BK/23, 86,4 cm (34), 3440 x 1440 pixel, Wide Quad HD, LED, 4 ms, Sort
2.328 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm AOC CU34V5C/BK 34" buet WQHD 100 Hz USB?C dock
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm AOC CU34V5C/BK 34" buet WQHD 100 Hz USB?C dock
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.074 kr2.074 krKøb
2Proshop DK2.228 kr2.228 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.328 kr2.328 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.790 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 2.193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.036 kr.

Den nuværende pris på 2.074 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for AOC Value-line CU34V5C/BK 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.074 kr6 kr (0%)
30. maj 20262.068 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.070 kr3 kr (0%)
28. maj 20262.073 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.068 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.064 kr4 kr (0%)
20. maj 20262.068 kr4 kr (0%)
17. maj 20262.064 kr4 kr (0%)
16. maj 20262.068 kr4 kr (0%)
15. maj 20262.064 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret