Gå til hovedindhold

AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986182164
Pris fra 1.503 krtil 2.290 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 787 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.403 kr 21. mar.

Sammenlign priser på AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1503 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
1.503 kr
Til butik
AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming CQ32G4VE - G4 Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå, sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: CQ32G4VE
EAN: 4038986182164
Varenr.: 1002291081
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" AOC CQ32G4VE - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.520 kr
Til butik
32" AOC CQ32G4VE - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

AOC CQ32G4VE monitor leverer en medrivende buet spiloplevelse med et hurtigt VA-panel til rig kontrast og jævn, konkurrencedygtig gameplay. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz (DisplayPort); 144Hz (HDMI) Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; 1500R curvature; 1 ms GtG; 0.5 ms MPRT Høj kontrast, HDR-support og lav ventetid giver klarere billeder og hurtig kontrol til hurtigspil og fokuserede sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: CQ32G4VE
EAN: 4038986182164
Varenr.: 3291146
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC CQ32G4VE 31.5" VA 16:9 Curved Skærm - GEEKD.dk
1.649 kr
Til butik
AOC CQ32G4VE 31.5" VA 16:9 Curved Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC G4 CQ32G4VE computerskærm 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort, Grå AOC G4 CQ32G4VE. Skærm diagonal: 81,3 cm (32"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 0,5 ms, Naturligt aspektfor

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986182164
Varenr.: 51086824964432
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC CQ32G4VE 32" QHD 180 Hz (kurvet, Fast VA)
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC CQ32G4VE 32" QHD 180 Hz (kurvet, Fast VA)
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming CQ32G4VE 32 Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.199 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 32" curved gamingskærm CQ32G4VE
2.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.503 kr1.503 krKøb
2Proshop DK1.520 kr1.520 krKøb
3Geekd1.649 kr1.649 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
6Ultrashop2.199 kr2.199 krKøb
7Komplett DK2.290 kr2.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.403 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.482 kr.

Den nuværende pris på 1.503 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for AOC Gaming CQ32G4VE 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.503 kr9 kr (1%)
1. jun. 20261.494 kr7 kr (0%)
31. maj 20261.501 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.504 kr81 kr (6%)
23. maj 20261.423 kr33 kr (2%)
20. maj 20261.456 kr5 kr (0%)
19. maj 20261.451 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.443 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.435 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.440 kr32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret