Gå til hovedindhold

AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986183130
Pris fra 3.017 krtil 3.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3017 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz
3.017 kr
Til butik
AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming Q27G4ZDR - G4 Series - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: Q27G4ZDR
EAN: 4038986183130
Varenr.: 1003815197
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
26.5" AOC Q27G4ZDR - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - QD-OLED
3.017 kr
Til butik
26.5" AOC Q27G4ZDR - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - QD-OLED billede

Produktinformation

AOC Q27G4ZDR monitor kombinerer QD-OLED-billedkvalitet med hurtig og responsiv ydeevne til kompetitivt gameplay og immersiv underholdning. Størrelse: 26.5" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: QD-OLED Tilslutninger: HDMI 2.1 Særlige funktioner: HDR10; AdaptiveSync; G-Sync-kompatibel; USB-hub; Ultra-lav input lag; Ergonomisk stander; G-Menu-tilpasning Den leverer dyb kontrast, levende farver og jævne bevægelser, mens det ergonomiske design og fleksible indstillinger hjælper dig med at forblive komfortabel og have kontrol under længere sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: Q27G4ZDR
EAN: 4038986183130
Varenr.: 3437141
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 27" gamingskærm Q27G4ZDR
3.490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AOC G4 Q27G4ZDR 26,5" QHD OLED gaming-monitor - 240 Hz
-8%3.599 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AOC G4 Q27G4ZDR 26,5" QHD OLED gaming-monitor - 240 Hz
-8%3.619 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 Q27G4ZDR 26.5 OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz
3.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.017 kr3.017 krKøb
2Proshop DK3.017 kr3.017 krKøb
3Komplett DK3.490 kr3.490 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
6Ultrashop3.629 kr3.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz i 133 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 3.625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.230 kr.

Den nuværende pris på 3.017 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.017 kr62 kr (2%)
26. maj 20263.079 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.080 kr13 kr (0%)
24. maj 20263.093 kr44 kr (1%)
23. maj 20263.137 kr39 kr (1%)
22. maj 20263.098 kr44 kr (1%)
21. maj 20263.142 kr43 kr (1%)
19. maj 20263.099 kr45 kr (1%)
17. maj 20263.144 kr11 kr (0%)
16. maj 20263.133 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret