Gå til hovedindhold

AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort

AOCComputerskærmeEAN: 4038986181488
Pris fra 1.274 krtil 1.998 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 724 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 28. apr.

Sammenlign priser på AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1274 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming C27G4ZXU 27" 1920 x 1080 (FHD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.274 kr
Til butik
AOC Gaming C27G4ZXU 27" 1920 x 1080  (FHD) HDMI DisplayPort 280Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming C27G4ZXU - LED-skærm - gaming - kurvet - 27" - 1920 x 1080 FHD @ 280 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: C27G4ZXU
EAN: 4038986181488
Varenr.: 1002315938
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC Gaming C27G4ZXU 27" FHD Curved Skærm - 280Hz - GEEKD.dk
1.328 kr
Til butik
AOC Gaming C27G4ZXU 27" FHD Curved Skærm - 280Hz - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort AOC G4 C27G4ZXU. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 0,3 ms, Naturligt aspektforhold:

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986181488
Varenr.: 49609451929936
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC C27G4ZXU - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA
1.449 kr
Til butik
27" AOC C27G4ZXU - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA billede

Produktinformation

AOC C27G4ZXU 27" buet gamingmonitor leverer responsivt kompetitivt gameplay med høj kontrast fra et hurtigt VA-panel og et justerbart eSports-stativ. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 280Hz Paneltype: Fast VA Forbindelser: DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; USB 3.2 Gen 1 hub; Højdejusterbart eSports-stativ; Lav inputforsinkelse Dyb kontrast, hurtig respons og ergonomisk justering muliggør præcis, immersiv ydeevne under lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: C27G4ZXU
EAN: 4038986181488
Varenr.: 3306043
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC C27G4ZXU 27" FHD 280 Hz (buet)
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC C27G4ZXU 27" FHD 280 Hz (buet)
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming C27G4ZXU 27 1920 x 1080 (FHD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.919 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1.998 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.274 kr1.274 krKøb
2Geekd1.328 kr1.328 krKøb
3Proshop DK1.449 kr1.449 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
6Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb
7Superprice.dk1.998 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.317 kr.

Den nuværende pris på 1.274 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.274 kr73 kr (6%)
1. jun. 20261.201 kr73 kr (6%)
31. maj 20261.274 kr73 kr (6%)
26. maj 20261.201 kr26 kr (2%)
23. maj 20261.227 kr47 kr (4%)
20. maj 20261.274 kr43 kr (3%)
15. maj 20261.317 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.308 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.317 kr7 kr (1%)
12. maj 20261.310 kr111 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret