Gå til hovedindhold

AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk

AOCComputerskærmeEAN: 4038986182263
Pris fra 1.318 krtil 2.098 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 10. maj

Sammenlign priser på AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1318 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27" Fast VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.318 kr
Til butik
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27" Fast VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming C27G2Z3/BK - LED-skærm - gaming - kurvet - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 280 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: C27G2Z3/BK
EAN: 4038986182263
Varenr.: 1002249623
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC C27G2Z3/BK - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA
1.326 kr
Til butik
27" AOC C27G2Z3/BK - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA billede

Produktinformation

AOC C27G2Z3/BK gaming monitor leverer kontrastfulde VA-billeder og ultrahurtig respons for kompetitivt gameplay. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: 1 ms GtG; 0.5 ms MPRT; Adaptive Sync; HDR10; Kurvet skærm Denne kombination af høj kontrast, lav latenstid og Adaptive Sync giver flydende billeder og præcis kontrol, så du kan holde fokus under intense sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: C27G2Z3/BK
EAN: 4038986182263
Varenr.: 3297858
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk
1.543 kr
Til butik
AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød AOC G2 C27G2Z3/BK. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 0,5 ms, Naturligt aspek

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986182263
Varenr.: 51086808711504
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC C27G2Z3/BK 27" kurvet 280 Hz Full HD
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC C27G2Z3/BK 27" kurvet 280 Hz Full HD
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27 Fast VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.649 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød
2.098 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.318 kr1.318 krKøb
2Proshop DK1.326 kr1.326 krKøb
3Geekd1.543 kr1.543 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb
7Superprice.dk2.098 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.283 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.554 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.379 kr.

Den nuværende pris på 1.318 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.318 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.326 kr12 kr (1%)
28. maj 20261.338 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.326 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.318 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.326 kr41 kr (3%)
23. maj 20261.285 kr41 kr (3%)
22. maj 20261.326 kr41 kr (3%)
21. maj 20261.285 kr33 kr (3%)
19. maj 20261.318 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret