Gå til hovedindhold

AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort

AOCComputerskærmeEAN: 4038986642620
Pris fra 4.258 krtil 5.709 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.451 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.999 kr 27. mar.

Sammenlign priser på AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4258 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G2 AG276UZD 26.5" OLED 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz
4.258 kr
Til butik
AOC G2 AG276UZD 26.5" OLED 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG276UZD - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 160 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: AG276UZD
EAN: 4038986642620
Varenr.: 1003317597
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
26.5" AOC AG276UZD - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch
-7%4.323 kr
Før 4.637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
26.5" AOC AG276UZD - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG276UZD QD-OLED gaming monitor leverer ultra-hurtig ydeevne og levende farver til kompetitivt gameplay og kreativt arbejde. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: QD-OLED Tilslutninger: 2x HDMI 2.1, DisplayPort 2.1, USB-C with 65W USB-C Power Delivery, USB 3.1 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; DisplayHDR 400 True Black; KVM switch; USB 3.1 Gen 1 hub Dyb kontrast, hurtig responstid og alsidig tilslutning giver flydende billeder og præcis farvegengivelse til både konkurrenceorienteret gameplay og indholdsproduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AG276UZD
EAN: 4038986642620
Varenr.: 3383152
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort
4.512 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC AGON PRO AG276UZD 27" 4K OLED 240 Hz USB-C
-35%4.899 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC AGON PRO AG276UZD 27" 4K OLED 240 Hz USB-C
-35%4.919 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G2 AG276UZD 26.5 OLED 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 240 Hz
5.279 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC AG276UZD AGON 27" - Gamingskærm - 240Hz - GEEKD.dk
5.709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.258 kr4.258 krKøb
2Proshop DK4.323 kr4.323 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.512 kr4.512 krKøb
4Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
5Vivas DK4.919 kr4.969 krKøb
6Ultrashop5.279 kr5.279 krKøb
7Geekd5.709 kr5.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort

PriceData har fulgt prisen på AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 6.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.171 kr.

Den nuværende pris på 4.258 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for AOC G2 AG276UZD, 67,3 cm (26.5), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.258 kr65 kr (2%)
18. maj 20264.323 kr22 kr (1%)
17. maj 20264.345 kr22 kr (1%)
16. maj 20264.367 kr22 kr (1%)
15. maj 20264.389 kr22 kr (0%)
14. maj 20264.411 kr22 kr (0%)
13. maj 20264.433 kr22 kr (0%)
12. maj 20264.455 kr22 kr (0%)
11. maj 20264.477 kr22 kr (0%)
10. maj 20264.499 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret