Gå til hovedindhold

AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986182805
Pris fra 1.130 krtil 2.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.089 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1130 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
1.130 kr
Til butik
AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz billede

Produktinformation

AOC 27E4CV - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 27E4CV
EAN: 4038986182805
Varenr.: 1003531872
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aoc 27e4cv 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
-14%1.186 kr
Før 1.373,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aoc 27e4cv 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz billede

Produktinformation

27" FHD IPS-panel leverer ensartet farvegengivelse og bred 178° betragtningsvinkel 120 Hz opdateringsfrekvens og 4 ms responstid reducerer bevægelsesslør i video USB-C med DP Alt Mode og 90 W PD muliggør docking med ét enkelt kabel Hardwarebaseret blåtlysfilter og flimmerfri teknologi reducerer øjentræthed Fem års garanti understøtter pålidelige virksomhedsinstallationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27E4CV
EAN: 4038986182805
Varenr.: 5020076801
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC 27E4CV - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR
1.210 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 27" skærm 27E4CV
1.290 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC 27E4CV 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
1.389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" AOC 27E4CV Full HD IPS, 120 Hz, sort
-21%2.199 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" AOC 27E4CV Full HD IPS, 120 Hz, sort
-21%2.219 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.130 kr1.130 krKøb
2Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
3Proshop DK1.210 kr1.210 krKøb
4Komplett DK1.290 kr1.290 krKøb
5Ultrashop1.389 kr1.389 krKøb
6Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
7Vivas DK2.219 kr3.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.130 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.267 kr.

Den nuværende pris på 1.130 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for AOC 27E4CV 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.130 kr25 kr (2%)
19. maj 20261.155 kr31 kr (3%)
14. maj 20261.186 kr31 kr (3%)
12. maj 20261.155 kr31 kr (3%)
7. maj 20261.186 kr24 kr (2%)
6. maj 20261.210 kr39 kr (3%)
2. maj 20261.171 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.170 kr6 kr (1%)
28. apr. 20261.164 kr4 kr (0%)
27. apr. 20261.168 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret