Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr.

Annemarie BörlindSolcremeEAN: 4011061007767
Pris fra 58,95 krtil 111 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52,05 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Annemarie Börlind SUN Lip Stik SPF 20 - 5gr
58,95 kr
Til butik
Annemarie Börlind SUN Lip Stik SPF 20 - 5gr billede

Produktinformation

SUN Lip Stik SPF 20 Sol læbepomade med solbeskyttende faktor 20. Intensiv beskyttelse af læberne.

Produktspecifikationer

Kategori: Solpleje
EAN: 4011061007767
Varenr.: 1840
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SUN Lip Stik SPF 20 - 5 gr - Annemarie Börlind
78 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Annemarie Börlind SUN Lip Balm SPF 20
-10%80,95 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Annemarie Börlind SUN Lip Balm SPF 20 billede

Produktinformation

Annemarie Börlinds Sun Lip Balm SPF 20 er en nærende og beskyttende læbepomade med solfaktor 20. Denne læbepomade plejer den følsomme hud på læberne og giver samtidig en moderat beskyttelse mod solens stråler med et UVA/UVB filter med SPF 20. Den er også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbe pleje
EAN: 4011061007767
Varenr.: 20243
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr.
89,95 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Sun Lip Balm SPF 20 - 5G - AnneMarie Börlind
89,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind Sun Care Lip Balm SPF 20 - 5 ml
111 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk58,95 kr58,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked78 kr78 krKøb
3Helsegrossisten.dk80,95 kr80,95 krKøb
4Duft og Natur89,95 kr89,95 krKøb
5Signaturshop89,95 kr89,95 krKøb
6NordicFeel DK111 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr.

PriceData har fulgt prisen på Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 56,95 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 58,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Anne Marie Börlind: Sun Lip Stick - spf 20 - 5 gr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202658,95 kr2 kr (4%)
14. apr. 202656,95 kr8 kr (12%)
13. apr. 202664,95 kr8 kr (14%)
3. apr. 202656,95 kr8 kr (12%)
26. mar. 202664,95 kr4,05 kr (6%)
23. mar. 202669 kr7,05 kr (11%)
14. mar. 202661,95 kr7,05 kr (10%)
13. mar. 202669 kr7,05 kr (11%)
25. feb. 202661,95 kr4 kr (7%)
19. feb. 202657,95 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret