Gå til hovedindhold

Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen

LauridsenSanitetEAN: 5711340005741
Pris fra 68 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,35 kr 9. maj

Sammenlign priser på Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen 50/62 x 50 mm manchet SBR til beton/plast, glat spids
68 kr
Til butik
Lauridsen 50/62 x 50 mm manchet SBR til beton/plast, glat spids billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 193572050
EAN: 5711340005741
Varenr.: 5937300
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen
72,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen anboringsmanchet 50/62mm EPDM, LM50
105 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Anboringsmanchet til beton- og plastrør 50 mm
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Manchet til beton- og plastrør 50 mm
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2WATTOO.DK72,5 kr72,5 krKøb
3vvsfittings.dk105 kr105 krKøb
4BilligVVS DK149 kr149 krKøb
5LavprisVVS149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen

PriceData har fulgt prisen på Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen i 179 dage. Laveste pris i perioden er 65,35 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Anboringsmanchet, 50/62 x 50 mm, EPDM, til beton og plast, glat spids - Lauridsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202668 kr2,65 kr (4%)
9. maj 202665,35 kr4,21 kr (6%)
7. maj 202669,56 kr1,44 kr (2%)
6. maj 202671 kr1,44 kr (2%)
23. apr. 202669,56 kr1,44 kr (2%)
22. apr. 202671 kr1,44 kr (2%)
19. apr. 202669,56 kr1,44 kr (2%)
18. apr. 202671 kr1,44 kr (2%)
15. apr. 202669,56 kr1,44 kr (2%)
14. apr. 202671 kr1,44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret