Gå til hovedindhold

Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids

LauridsenSanitetEAN: 5711340005550
Pris fra 81 krtil 113,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen 75/86 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids
81 kr
Til butik
Lauridsen 75/86 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 193572075
EAN: 5711340005550
Varenr.: 5934377
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids
90 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Anboringsmanchet til beton- og plastrør 75 mm
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Manchet til beton- og plastrør 75 mm
105 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen anboringsmanchet 75/86mm EPDM, LM50
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2WATTOO.DK90 kr90 krKøb
3BilligVVS DK105 kr105 krKøb
4LavprisVVS105 kr105 krKøb
5vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids i 166 dage. Laveste pris i perioden er 77,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lauridsen anboringsmanchet, 75/86 mm x 50 mm, EPDM, til beton/plast, glat spids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202681 kr3,61 kr (5%)
7. maj 202677,39 kr8,61 kr (10%)
6. maj 202686 kr8,61 kr (11%)
23. apr. 202677,39 kr6,61 kr (8%)
22. apr. 202684 kr6,61 kr (9%)
19. apr. 202677,39 kr6,61 kr (8%)
18. apr. 202684 kr6,61 kr (9%)
15. apr. 202677,39 kr6,61 kr (8%)
14. apr. 202684 kr6,61 kr (9%)
21. mar. 202677,39 kr6,61 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret