Gå til hovedindhold

Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids

LauridsenSanitetEAN: 5711340005727
Pris fra 60,13 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78,87 kr (57% besparelse)

Sammenlign priser på Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.13 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet SBR til beton/plast, glat spids
60,13 kr
Til butik
Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet SBR til beton/plast, glat spids billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
Farve: 1
Artikel nr.: 193572040
EAN: 5711340005727
Varenr.: 5934375
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Anboringsmanchet til beton- og plastrør 40 mm
64 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids
66,55 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen anboringsmanchet 40/52mm EPDM, LM50
101,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Anboringsmanchet til beton- og plastrør 40 mm
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Manchet til beton- og plastrør 40 mm
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60,13 kr99,13 krKøb
2CompletVVS64 kr64 krKøb
3EL-GROSSISTEN66,55 kr66,55 krKøb
4vvsfittings.dk101,25 kr101,25 krKøb
5BilligVVS DK139 kr139 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids i 151 dage. Den nuværende pris er 60,13 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lauridsen 40/52 x 50 mm manchet EPDM til beton/plast, glat spids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jan. 202660,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret