Gå til hovedindhold

Dallmer 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid

DallmerSanitetEAN: 4001636060112
Pris fra 31,81 krtil 34 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,19 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.81 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid
31,81 kr
Til butik
40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid billede

Produktinformation

40X1.1/4" Tilslutning rør med gevind hvid

Produktspecifikationer

EAN: 4001636060112
Varenr.: 15844136878415
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tilslutningsrr m. gevind - 40 mm x 1"
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN31,81 kr31,81 krKøb
2WATTOO.DK34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid

PriceData har fulgt prisen på 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 31,81 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 36,59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 31,81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for 40 mm x 1.1/4" Tilslutningsrør med gevind hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202631,81 kr2,19 kr (6%)
23. maj 202634 kr2,19 kr (7%)
10. maj 202631,81 kr4,78 kr (13%)
7. maj 202636,59 kr1,59 kr (5%)
30. apr. 202635 kr1,59 kr (4%)
29. apr. 202636,59 kr1,59 kr (5%)
21. mar. 202635 kr1,59 kr (4%)
18. mar. 202636,59 kr1,59 kr (5%)
15. mar. 202635 kr1,59 kr (4%)
14. mar. 202636,59 kr1,59 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret