Gå til hovedindhold

Xiaomi Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød

XiaomiArmbåndsureEAN: 6970100377859
Pris fra 499 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 496 kr 26. maj

Sammenlign priser på Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit Bip 6 - Red
499 kr
Til butik
Amazfit Bip 6 - Red billede

Produktinformation

Levende 1,97" AMOLED-skærm Nyd krystalklar synlighed med en lys og responsiv skærm, der sikrer ubesværet læsbarhed af dine data, meddelelser og kort - selv i direkte sollys. 24/7 sundhedsovervågning Amazfit's BioTracker™-teknologi giver præcis overvågning i realtid af puls, søvnkvalitet, iltniveau i blodet og stress, hvilket giver dig handlingsorienteret indsigt til at optimere dit helbred og din kondition. Over 140 aktivitetstilstande Spor alt fra løb, cykling og svømning til HYROX Race-tilstand, mens du overvåger puls, skridt, kalorier, tempo og meget mere. Hold forbindelsen Foretag og besvar Bluetooth-opkald, mens du modtager meddelelser om sms'er og sociale opdateringer på håndleddet. Zepp-appen, der driver Amazfit Din gratis ledsager til at spore ernærings- og fitnessfremskridt, analysere tendenser og få personlig sundhedsindsigt - alt sammen i en brugervenlig app. Mere tid, mindre opladning Kom igennem dagen med op til to ugers batterilevetid - ingen natlig opladning nødvendig.

Produktspecifikationer

Mærke: Amazfit
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: W2435EU5N
EAN: 6970100377859
Varenr.: 3357742
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazfit Bip 6 Rød SmartWatch
509 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød
548 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Amazfit Bip 6 - rød (1,97" AMOLED)
-3%619 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Amazfit Bip 6 - rød (1,97" AMOLED)
-3%639 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Amazfit Bip 6 Rød SmartWatch
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK499 kr538 krKøb
2CompuMail DK509 kr509 krKøb
3CS MEGASTORE DK548 kr587 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød

PriceData har fulgt prisen på Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød i 182 dage. Laveste pris i perioden er 433 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 505 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Amazfit Bip 6 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 130-195 mm - display 1.97 - Bluetooth - 27.9 g - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026499 kr1 kr (0%)
27. maj 2026498 kr2 kr (0%)
26. maj 2026496 kr2 kr (0%)
25. maj 2026498 kr2 kr (0%)
19. maj 2026496 kr3 kr (1%)
18. maj 2026499 kr42 kr (8%)
17. maj 2026541 kr1 kr (0%)
16. maj 2026542 kr4 kr (1%)
15. maj 2026546 kr4 kr (1%)
13. maj 2026542 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret