Gå til hovedindhold

Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g

AmazfitArmbåndsureEAN: 6970100374889
Pris fra 1.745 krtil 2.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 774 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1745 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazfit T-Rex 3 Sort Grå SmartWatch
1.745 kr
Til butik
Amazfit T-Rex 3 Sort Grå SmartWatch billede

Produktinformation

Amazfit T-Rex 3 - Smart ur med rem - flydende silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5" - Bluetooth, Wi-Fi - 68.3 g - onyx

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: W2323GL1N
EAN: 6970100374889
Varenr.: 1002481244
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3 48 mm - Onyx Sort
1.790 kr
Til butik
Amazfit T-Rex 3 48 mm - Onyx Sort billede

Produktinformation

Eventyrligt ur, der er klar til alt Amazfit T-Rex 3 kombinerer robust holdbarhed med alsidig funktionalitet og er designet til hverdagens fitnessentusiaster og passionerede eventyrere, der ønsker at frigøre deres potentiale. Stor og lys AMOLED-skærm Læs nemt dine kort og træningsdata, selv i stærkt sollys. 27 dages batterilevetid Tag på eventyr i længere tid med op til 180 timers kontinuerlig udendørs GPS-aktivitet. Avancerede kort og navigation Forstå hvert skridt med gratis offline-kort, rutevejledning og præcis navigation. Overvind din træning Træn smartere med personlig AI-coaching og styrketræningsrutiner, der kan tilpasses. Tag styringen med AI Styr dit ur fuldt ud med din stemme, og send svar på tale-til-tekst-beskeder. Forbedret privatliv Vælg, om dine GPS-data skal gemmes eller ej, og aktiver eller deaktiver GPS-tilladelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Amazfit
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: W2323GL1N
EAN: 6970100374889
Varenr.: 3312022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g
1.883 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Amazfit T-Rex 3 smartwatch, 48,5 mm, sort
1.942 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Amazfit T-Rex 3 Sort Grå SmartWatch
2.139 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3 Str. ONE SIZE Orange / Sort Unisex
-4%2.197 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Amazfit T‑Rex 3 - Onyx (48,5 mm)
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Amazfit T‑Rex 3 - Onyx (48,5 mm)
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.745 kr1.745 krKøb
2Proshop DK1.790 kr1.790 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.883 kr1.883 krKøb
4Teknikproffset DK1.942 kr1.991 krKøb
5Ultrashop2.139 kr2.139 krKøb
6Løbeshop DK2.197 kr2.197 krKøb
7Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
8Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g

PriceData har fulgt prisen på Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.690 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.966 kr.

Den nuværende pris på 1.745 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, Wi-Fi, GPS (satellit), 68,3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.745 kr35 kr (2%)
31. maj 20261.780 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.779 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.782 kr8 kr (0%)
18. maj 20261.790 kr125 kr (7%)
13. maj 20261.915 kr20 kr (1%)
8. maj 20261.935 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.934 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.935 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.934 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret