Gå til hovedindhold

Hamberger Sanitary GmbH Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira

Hamberger Sanitary GmbHSanitetEAN: 4016959173203
Pris fra 444 krtil 498,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 6. maj

Sammenlign priser på Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira
444 kr
Til butik
Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira billede

Produktinformation

Max belastning 200 kg Hård plast Duroplast Materialet er pore frit, hvilket gør sædet meget hygiejnisk Faste beslag Soft close, dæmpende funktion der langsomt sænker sædet eller låget Passer til Geberit IFÖ Sign Geberit IFÖ Spira Geberit IFÖ Sign Art G...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletsæder
EAN: 4016959173203
Varenr.: 1224228
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
S Slim toiletsæde S-C - Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira
488 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
S Slim toiletsæde med Soft-Close & Take-Off. Hvid
498,75 kr
Til butik
S Slim toiletsæde med Soft-Close & Take-Off. Hvid billede

Produktinformation

Max belastning 200 kgHård plast DuroplastMaterialet er pore frit, hvilket gør sædet meget hygiejniskFaste beslagSoft close, dæmpende funktion der langsomt sænker sædet eller låget Passer tilGeberit IFÖ SignGeberit IFÖ SpiraGeberit IFÖ Sign ArtGeberit IFÖ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Toiletsæder
EAN: 4016959173203
Varenr.: 615525100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk444 kr444 krKøb
2CS MEGASTORE DK488 kr527 krKøb
3vvsfittings.dk498,75 kr498,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira

PriceData har fulgt prisen på Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira i 186 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 488 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 421 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Alterna S Slim toiletsæde med Soft-Close Hvid. Passer til Ifö Sign og Spira de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026444 kr44 kr (9%)
24. maj 2026488 kr44 kr (10%)
8. maj 2026444 kr35 kr (9%)
6. maj 2026409 kr23 kr (5%)
5. maj 2026432 kr23 kr (6%)
24. apr. 2026409 kr23 kr (5%)
23. apr. 2026432 kr23 kr (6%)
17. apr. 2026409 kr23 kr (5%)
15. apr. 2026432 kr23 kr (6%)
24. mar. 2026409 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret