Gå til hovedindhold

Gustavsberg Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic

GustavsbergSanitetEAN: 4016959086664
Pris fra 543,75 krtil 775,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 501,25 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 543.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic
543,75 kr
Til butik
Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic billede

Produktinformation

Hård plastPasser til Gustavsberg NauticMed take-off & soft-close funktionHulafstand: 155 mmMax belastning 200 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Toiletsæder
EAN: 4016959086664
Varenr.: 615532300
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Polar toiletsde med take-off & soft-close, hvid
557 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alterna Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid
591 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Polar toiletsæde s-c gustavsberg nordic
775,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk543,75 kr543,75 krKøb
2WATTOO.DK557 kr557 krKøb
3Elvvs.dk591 kr591 krKøb
4VVS.dk775,75 kr775,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic

PriceData har fulgt prisen på Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic i 184 dage. Laveste pris i perioden er 422 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 543,75 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Polar toiletsæde med take-off & soft-close, hvid. Til nautic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026543,75 kr13,25 kr (2%)
22. maj 2026557 kr13,25 kr (2%)
11. maj 2026543,75 kr12,75 kr (2%)
8. maj 2026531 kr29,75 kr (6%)
24. apr. 2026501,25 kr11,75 kr (2%)
23. apr. 2026513 kr11,75 kr (2%)
28. mar. 2026501,25 kr11,75 kr (2%)
27. mar. 2026513 kr11,75 kr (2%)
22. mar. 2026501,25 kr11,75 kr (2%)
21. mar. 2026513 kr11,75 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret