Gå til hovedindhold

Dell Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184821640
Pris fra 7.443 krtil 9.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.576 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.299 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7443 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
7.443 kr
Til butik
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32" (31.62" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3-års Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange (Inklusive ejerskab for OLED-indebrænding)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: GAME-AW3225QF
EAN: 5397184821640
Varenr.: 1002330658
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED
7.589 kr
Til butik
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

Alienware AW3225QF OLED kurvet gamingmonitor leverer ultrahurtige HDR-billeder til kompetitivt og immersiv gameplay. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; NVIDIA G-SYNC Compatible; Dolby Vision; DisplayHDR 400 True Black; AlienFX belysning; Anti-reflekterende belægning Høj kontrast, hurtig responstid og HDR-dybde giver flydende, farvenøjagtige billeder, som øger inlevelse og konkurrenceevne for gamere og kreative brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GAME-AW3225QF
EAN: 5397184821640
Varenr.: 3247187
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Alienware Aw3225qf 32 tommer 3840 × 2160pixels Oled 16:9 240hz
8.124 kr
Til butik
Dell Alienware Aw3225qf 32 tommer 3840 × 2160pixels Oled 16:9 240hz billede

Produktinformation

32-tommer 4K (3840x2160) QD-OLED curved-panel til medrivende, blændfri billedoplevelse 240 Hz opdateringsfrekvens og 0,03 ms responstid leverer jævn gaming med lav forsinkelse Dolby Vision og DisplayHDR True Black 400 forbedrer HDR-kontrast og detaljer NVIDIA G-SYNC og Adaptive Sync sikrer rivefri, flimmerfri bevægelse USB-C-opladning, indbygget hub samt understøttelse af PiP (picture-in-picture) og PbP...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Gaming-skærme
Artikel nr.: GAME-AW3225QF
EAN: 5397184821640
Varenr.: 5020033925
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
9.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.443 kr7.443 krKøb
2Proshop DK7.589 kr7.589 krKøb
3Dustin DK8.124 kr8.210,25 krKøb
4Ultrashop9.019 kr9.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid

PriceData har fulgt prisen på Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.699 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 7.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.932 kr.

Den nuværende pris på 7.443 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Alienware AW3225QF computerskrm 813 cm 32 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sort Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.443 kr36 kr (0%)
27. maj 20267.479 kr180 kr (2%)
26. maj 20267.299 kr36 kr (0%)
25. maj 20267.335 kr144 kr (2%)
24. maj 20267.479 kr92 kr (1%)
23. maj 20267.571 kr35 kr (0%)
22. maj 20267.536 kr36 kr (0%)
20. maj 20267.572 kr73 kr (1%)
19. maj 20267.499 kr71 kr (1%)
18. maj 20267.428 kr71 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret