Gå til hovedindhold

alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458489532
Pris fra 499 krtil 759 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 7. maj

Sammenlign priser på alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Grå satin
499 kr
Til butik
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Grå satin billede

Produktinformation

Alfi - Skyline - Termokande - 1 ltr. - Grå satin Termokande fra Alfi's Skyline serie med kapacitet til 1 ltr. Termokanden er med dobbelt isolerede vægge. hvilket giver mulighed for at holde varmt op til 12 timer og koldt op til 24 timer. Specifika

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi skyline termokande
EAN: 4002458489532
Varenr.: 4002458489532
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Grå satin
499 kr
Til butik
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Grå satin billede

Produktinformation

Skyline Termokande fra Alfi - 1 ltr. - Grå satin Termokande fra Alfi med kapacitet til 1 ltr. Kanden er med dobbeltvægge som virker isolerende. Mulighed for at holde varmt op til 12 timer og koldt op til 24 timer. Specifikationer: 1 ltr.

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi skyline termokande
EAN: 4002458489532
Varenr.: 4002458489532
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål
529 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Skyline Termokande 1 liter Grå satin
-26%595 kr
Før 799,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Skyline termokande 1 L Grå satin
-26%595 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi SKYLINE Termokande 1 Liter - Mørkegrå
595 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi termokande SKYLINE 1,0 l grå
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS499 kr499 krKøb
2HvidevareShoppen.dk499 kr499 krKøb
3Proshop DK529 kr568 krKøb
4Rikki Tikki Shop595 kr595 krKøb
5KitchenTime DK595 kr595 krKøb
6Home Feeling595 kr595 krKøb
7CS MEGASTORE DK759 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål

PriceData har fulgt prisen på alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 487 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for alfi Termokande Skyline 1 liter Grå satin Lakeret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026499 kr1 kr (0%)
19. maj 2026498 kr1 kr (0%)
18. maj 2026499 kr1 kr (0%)
9. maj 2026498 kr40 kr (9%)
7. maj 2026458 kr41 kr (8%)
6. maj 2026499 kr41 kr (9%)
3. maj 2026458 kr1 kr (0%)
2. maj 2026459 kr40 kr (8%)
6. mar. 2026499 kr19 kr (4%)
19. feb. 2026480 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret