Gå til hovedindhold

Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458489549
Pris fra 499 krtil 615 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 481 kr 14. maj

Sammenlign priser på Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Sand farvet
499 kr
Til butik
Alfi Skyline Termokande - 1 ltr. - Sand farvet billede

Produktinformation

Alfi - Skyline - Termokande - 1 ltr. - Sand farvet Specifikationer: AromaSafe - For bedre smag Kapacitet til 1 ltr. 0 Isoleret m. dobbelvægge med AlfiDur-indsats Ergonomisk korrekt - Kan betjenes m. én hånd

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi skyline termokande
EAN: 4002458489549
Varenr.: 4002458489549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi Termokande Skyline 1 liter Sand Lakeret stål
503 kr
Til butik
alfi Termokande Skyline 1 liter Sand Lakeret stål billede

Produktinformation

Alfi Skyline kombinerer cool stil med høj funktionalitet i køkkenet og på kaffebordet. Termokande i rustfrit stål i høj kvalitet. Dobbeltvægget AlfiDur-indsats i isolerende og hærdet vakuum-glas. Holder varmt i op til 12 timer og koldt i op til 24 timer. AromaSafe-princippet bevarer kaffens runde smag. Unikt og praktisk hældesystem. Kan betjenes med én hånd. Ergonomisk, forkromet metalhåndtag. Fri for BPA. Designet af PEARL CREATIVE.

Produktspecifikationer

Mærke: alfi
Kategori: Termokande
Artikel nr.: 17483
EAN: 4002458489549
Varenr.: 3005575
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Skyline termokande 1 L Sand
-26%589 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Skyline Termokande 1 liter Sand
-26%595 kr
Før 799,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi SKYLINE Termokande 1 Liter - Creme
595 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast
615 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS499 kr499 krKøb
2Proshop DK503 kr542 krKøb
3KitchenTime DK589 kr589 krKøb
4Rikki Tikki Shop595 kr595 krKøb
5Home Feeling595 kr595 krKøb
6CS MEGASTORE DK615 kr654 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast

PriceData har fulgt prisen på Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast i 20 dage. Laveste pris i perioden er 481 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Alfi Skyline, Karaffel, 1 L, Krom, Sølv, Plast, Silikone, Rustfrit stål, Termoplastisk elastomer (TPE), Rund, Plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026499 kr18 kr (4%)
14. maj 2026481 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret