Gå til hovedindhold

Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720132857
Pris fra 298 krtil 330 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 261 kr 20. maj

Sammenlign priser på Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Ultimate Series AK-T1-300 300Watt 80 PLUS
298 kr
Til butik
Akyga Ultimate Series AK-T1-300 300Watt 80 PLUS billede

Produktinformation

Akyga Ultimate Series AK-T1-300 - Strømforsyning (intern) - TFX12V - 80 PLUS - AC 230 V - 300 watt - aktiv PFC - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-T1-300
EAN: 5901720132857
Varenr.: 993933038
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK298 kr298 krKøb
2Proshop DK330 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified

PriceData har fulgt prisen på Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified i 182 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Akyga AK-T1-300 - power supply Strømforsyning - 300 Watt - 80 mm - ATX - 80 Plus White certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026298 kr1 kr (0%)
22. maj 2026297 kr36 kr (14%)
20. maj 2026261 kr1 kr (0%)
19. maj 2026262 kr1 kr (0%)
18. maj 2026263 kr1 kr (0%)
16. maj 2026262 kr2 kr (1%)
15. maj 2026264 kr1 kr (0%)
14. maj 2026265 kr1 kr (0%)
13. maj 2026266 kr1 kr (0%)
12. maj 2026267 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret