Gå til hovedindhold

ATEN Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet

ATENKablerEAN: 4710423775459
Pris fra 424 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 419 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Ue2120 12m Usb-a Usb-a Hvid
424 kr
Til butik
Aten Ue2120 12m Usb-a Usb-a Hvid billede

Produktinformation

Forlæng USB-forbindelser op til 12 m, og bevar USB 2.0-signalkvalitet Understøtter en gennemstrømning på 480 Mbit/s for stabile dataoverførsler Låsbart mekanisk design sikrer både han- og hunkontakter Kæd op til fem forlængere, og opnå en samlet længde på 60 m for fleksible opsætninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: USB Kabler
Artikel nr.: UE2120
EAN: 4710423775459
Varenr.: 5010755997
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ATEN aktiv USB 2.0 forlængerkabel, 12m
-13%432 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten USB 2.0 Extension cable
449 kr
Til butik
Aten USB 2.0 Extension cable billede

Produktinformation

Aten USB 2.0 Extension Kabel (Varenummer: UE2120) Forlæng din USB-forbindelse med dette højtydende Aten USB 2.0 Extension Kabel, specifikt designet til pålidelighed og ydeevne. Med varenummer UE2120 tilbyder dette kabel en problemfri måde at udvide rækkev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4710423775459
Varenr.: 18238
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN UE2120 - USB forlængerkabel
494 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet
569 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet
-13%719 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK424 kr510,25 krKøb
2Teknikproffset DK432 kr491 krKøb
3Ultrashop449 kr449 krKøb
4Proshop DK494 kr533 krKøb
5Elvvs.dk569 kr569 krKøb
6Estore DK719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet

PriceData har fulgt prisen på Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet i 184 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun 12 m Elfenbensfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026424 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026419 kr5 kr (1%)
7. apr. 2026424 kr5 kr (1%)
22. mar. 2026419 kr5 kr (1%)
21. mar. 2026424 kr5 kr (1%)
13. mar. 2026419 kr5 kr (1%)
12. mar. 2026424 kr5 kr (1%)
11. mar. 2026419 kr20 kr (5%)
3. mar. 2026399 kr25 kr (6%)
2. mar. 2026424 kr25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret